PRACUJ Z NAMI

Sprawdź dostępne oferty pracy!

O nas


Nasza przygoda z fotografią zaczęła się 20 lat temu, gdy narodziny fotografii cyfrowej i branży e-commerce stworzyły nowe potrzeby i ciekawe możliwości pokazania produktów online. Jako międzynarodowy lider na rynku fotografii zautomatyzowanej pracujemy w zespole liczącym ponad 150 osób na całym świecie. Nasze własne centra badań i rozwoju oraz przestrzenie produkcyjne to 4000 metrów kwadratowych zlokalizowanych w Europie. Działamy ramię w ramię z Canonem, Creative Force i Bright River, aby jak najbardziej uprościć proces kreatywny naszym klientom i dać im niezależność w wykonywaniu go od A do Z.


Jak się u nas pracuje?


 • Biuro to nasza biznesowa dżungla. Z rana wszyscy ruszają do ekspresu po zastrzyk kofeiny na wszystkie spotkania i taski.
 • Dział RnD nigdy nie śpi! To właśnie tu rodzą się wszystkie pomysły na nowe rozwiązania!
 • Nasz dział Produkcji sprawnie wytwarza nasze urządzenia by dumnie mogły nosić metkę Crafted in Poland.
 • Orbitvu to nie tylko urządzenia, ale też oprogramowanie! W naszym dziale Software cały czas pracujemy nad doskonaleniem naszych rozwiązań, aby wyjść naprzeciw zmianom i potrzebom.


Dzień w firmie


 • Pracujemy w trybie hybrydowym, jeśli pozwala nam na to nasze stanowisko.
 • Dress code? Nie ma czegoś takiego. Ubierz się tak, jak chcesz.
 • Chcesz się uczyć języków obcych? Nie ma problemu! Naszym pracownikom oferujemy platformę do nauki języka angielskiego i hiszpańskiego.
 • Płatne wolne w dniu urodzin? Czemu nie! Spędź swój dzień tak, jak chcesz.


Co nas wyróżnia?


 • 10 - tyle lat jesteśmy na rynku
 • 50 - na tylu rynkach jesteśmy obecni na całym świecie
 • 9 500 - tyle firm korzysta z naszych rozwiązań na 6 kontynentachDostępne oferty znajdziesz tu:

Nasze benefity

Swobodna atmosfera
Szkolenia i konferencje
Platforma do nauki. j. angielskiego i hiszpańskiego
Integracje i akcje CSR
Dofinansowanie do Luxmed
Dofinansowanie do Medicover Sport
Możliwość pracy hybrydowej
Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

Pracownicy o nas

Całe życie powtarzam że to ludzie tworzą miejsca i właśnie dokładnie tak jest w Orbitvu. Dla mnie osobiście to coś więcej niż praca, to miejsce w którym mogę się rozwijać zawodowo dzięki wyzwaniom z jakimi się mierzę, ale też personalnie, dzięki zebraniu w jednym miejscu specjalistów z różnych dziedzin i ludzi ciekawych życia z otwartymi głowami. Ale to co chyba dla mnie jest najważniejsze jako zawodowego fotografa, to możliwość wykorzystania całego mojego doświadczenia i pasji w jednym miejscu.

Orbitvu jest pracą, która pozwala na rozwój zawodowy i zapewnia różnego rodzaju wyzwania, sprawiające, że praca nie jest monotonna. Uważam, że ważnym elementem w pracy w Orbitvu jest spokojne środowisko pracy.

Praca w Orbitvu to dla mnie synonim spełniania marzeń i ambicji, które z pomocą tej firmy realizuję. Możliwość nieustannego rozwoju i podnoszenia kompetencji, sprawdzenia się w różnych dziedzinach, niezawodne wsparcie przełożonych i współpraca ze świetnymi specjalistami, a to wszystko w swobodnej i rodzinnej atmosferze. To bezcenne doświadczenie i ogromna wartość Orbitvu jako pracodawcy

To co bardzo podoba mi się w Orbitvu, to uczucie że jestem częścią czegoś dużego. Fakt że na co dzień współprowadzę projekty z największymi brandami na świecie z obszaru fotografii i nie tylko, o których kiedyś mogłem jedynie czytać w gazetach, daje mi ogromną satysfakcję. Duży plus za ścieżkę kariery. Jeżeli masz ambicję, wiedzę i chcesz się rozwijać, twój potencjał na pewno będzie wykorzystany.

Nasz Zespół

Nasze oddziały

ORBITVU GmbH - Berlin, Niemcy
ORBITVU Sales Ltd - Londyn, Wielka Brytania
Orbitvu Product Teleporting SL - Barcelona, Hiszpania
Orbitvu, Inc. - Alpharetta, USA